Bullpadel Ionic 25I Dark Blue
Bullpadel Ionic 25I Dark Blue - 40 is nabesteld en wordt verzonden zodra het weer op voorraad is.
Kon pick-up beschikbaarheid niet laden
Koop dit product in onze winkels
Koop dit product in onze winkels
Bruba Sport (Etten-Leur) - Op Voorraad
Wilkin Sports (Tilburg) - Niet Beschikbaar
Van Helvoort Sport (Vught) - Niet Beschikbaar
Planet of Sports (Eindhoven) - Niet Beschikbaar
Austria Sport (Amsterdam) - Niet Beschikbaar
Bullpadel Ionic 25I Dark Blue
De Bullpadel Ionic 25I is het stabiliteitsmodel uit de Stabilab-lijn van Bullpadel, ontwikkeld rond de jonge talenten Pablo Cardona en Alex Arroyo. Deze uitvoering is opgebouwd in twee tinten blauw: een donkerblauwe basis met daaroverheen een lichtblauwe jacquard-camouflageprint die vooral over de middenvoet en de wreef doorloopt. Het IONIC-opschrift is wit omlijnd, de middenzool is wit en langs de buitenzijde loopt een oranje element met het opschrift BULL STABILIZER. De buitenzool zelf is grijs. Bullpadel voert deze kleurstelling onder de naam Azul Oscuro.
Voor wie is de Bullpadel Ionic 25I Dark Blue geschikt?
Bullpadel richt de Ionic 25I op spelers die stevige steunpunten nodig hebben en hun niveau op de baan willen opbouwen. Stabiliteit is het prestatiekenmerk dat het merk zelf aan dit model koppelt, en naast de Stabilab-lijn valt de schoen ook onder de Next-lijn rond de jonge garde van het merk.
De hybride buitenzool is bewust veelzijdig gehouden en is volgens Bullpadel geschikt voor alle soorten banen, met een voorkeur voor banen met weinig zand. Zoek je juist een zo licht en snel mogelijke schoen, dan sluiten de Fastlab-modellen beter aan.
Hoe is de pasvorm van de Bullpadel Ionic 25I Dark Blue?
Bullpadel geeft voor dit model een standaard pasvorm op. Bestel je gebruikelijke maat.
Het bovenwerk is grotendeels thermisch gelast in plaats van gestikt, wat het aantal naden beperkt en een vlakkere binnenkant oplevert. De Toughtoe-versterking in de neus vangt het schuren op dat bij padel juist op die plek ontstaat, en het Breathmesh-bovenwerk laat lucht door de schoen circuleren tijdens langere sessies.
Bevat de Bullpadel Ionic 25I Dark Blue extra demping?
Bullpadel publiceert voor de Ionic 25I geen dempingsniveau, maar noemt wel twee onderdelen die demping toevoegen. De Stitch Insole is een met textiel versterkte EVA-inlegzool die via een strobelnaad aan het bovenwerk vastzit en zo direct contact maakt met de middenzool; dat levert volgens het merk extra demping, stabiliteit en comfort op. Daarnaast vangt het Lateral Movement-kanaal in de zool de zijwaartse beweging na de landing gecontroleerd op, wat bij laterale steunpunten aanvullende demping geeft. De EVA zit daarbij in de inlegzool; welk materiaal Bullpadel voor de middenzool gebruikt, maakt het merk niet bekend.
Stabiliteit en grip van de Bullpadel Ionic 25I Dark Blue
De Hybrid 360-buitenzool combineert verschillende geometrieen en profieldieptes om grip en beweeglijkheid in balans te houden. De Flex Rift-kanalen, rubbervrije dwarsgroeven op de buigzone, laten de voet natuurlijker afwikkelen, terwijl de Sole Shield de zool langs de zijkanten en de neus omhoog trekt zodat de schuurgevoelige zones beschermd blijven. Samen met de brede zoolbasis levert dat het stabiele karakter op waar Bullpadel dit model om positioneert.
-
Merk
-
Collectie
-
Leeftijd
-
Geslacht
-
Pasvorm
Levertijden
- Bestellingen die op werkdagen vóór 22.00 uur worden geplaatst, worden dezelfde dag verzonden.
- Bestellingen die na 22.00 uur worden geplaatst, worden de volgende werkdag verwerkt.
We streven naar een levertijd van 1-3 werkdagen. Voor bestellingen in Nederland verloopt de levering via onze verzendpartners DHL of PostNL, en voor België met BPost. Zij doen hun uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te bezorgen.
Verzendkosten
- Bestellingen onder €75: €4,95 voor levering in Nederland en België.
- Bestellingen van €75 of meer: gratis verzending.
Na het afronden van je bestelling ontvang je een e-mail met een Track & Trace-code, waarmee je je pakket eenvoudig kunt volgen tot aan de levering.
Verzenden internationaal
Ja, dat kan! Justpadel verzendt wereldwijd. De verzendkosten en levertijden voor internationale zendingen verschillen per land en worden duidelijk weergegeven tijdens het afrekenen.
Retourneren
Heb je iets besteld dat niet helemaal naar wens is, of wil je een product omwisselen of terugsturen? Geen zorgen!
Je kunt binnen 14 dagen na ontvangst van je bestelling aangeven dat je het product wilt retourneren. Nadat je dit hebt gemeld, heb je nog eens 14 dagen de tijd om het product daadwerkelijk terug te sturen.
Let erop dat de producten ongebruikt, onbeschadigd en voorzien van de originele verpakking zijn. Bewaar ook altijd het bewijs van retourzending totdat wij je retour hebben verwerkt.


