Adidas Crazyquick Boost W Mint
Adidas Crazyquick Boost W Mint - 36 is nabesteld en wordt verzonden zodra het weer op voorraad is.
Kon pick-up beschikbaarheid niet laden
Koop dit product in onze winkels
Koop dit product in onze winkels
Bruba Sport (Etten-Leur) - Niet Beschikbaar
Wilkin Sports (Tilburg) - Niet Beschikbaar
Van Helvoort Sport (Vught) - Niet Beschikbaar
Planet of Sports (Eindhoven) - Niet Beschikbaar
Austria Sport (Amsterdam) - Niet Beschikbaar
Adidas Crazyquick Boost W Mint
De Adidas Crazyquick Boost W Mint voert de officiele adidas-kleurstelling Green / Silver Metallic / Pulse Mint. Het bovenwerk is mintgroen met witte mesh op de middenvoet, mintgroene veters en zilvermetallic strepen. De hiel is in een dieper groen uitgevoerd en in de cremekleurige buitenzool zitten mintgroene vlakken. Het is de enige groene uitvoering in de damesreeks.
De BOOST-middenzool vangt de landing op en geeft bij de afzet energie terug, ondersteund door EVA in de zoolopbouw. Het bovenwerk combineert textiel met synthetisch materiaal en heeft een Adituff-neus die de teenpartij beschermt bij slides. De hiel is gevormd voor een vaste voetpositie, de schoen sluit met veters en de Adiwear-loopzool is door adidas opgegeven voor multiground-gebruik. Het gewicht bedraagt 314 gram in de referentiemaat.
Voor wie is de Adidas Crazyquick Boost W Mint geschikt?
Voor speelsters die veel tempo maken en korte sprints naar het net inzetten, en die een frisse kleur boven wit verkiezen.
Hoe is de pasvorm van de Adidas Crazyquick Boost W Mint?
Adidas geeft dit model een normale pasvorm op een damesleest. De middenvoet wordt strak omsloten voor stabiliteit bij richtingswisselingen. Bestel je gebruikelijke maat.
Bevat de Adidas Crazyquick Boost W Mint extra demping?
Ja. De BOOST-middenzool verzorgt de schokabsorptie en de energieteruggave, met een hoog dempingsniveau voor een padelschoen.
Stabiliteit en grip van de Adidas Crazyquick Boost W Mint
Verstevigingen in het bovenwerk en een gevormde hielconstructie fixeren de voet bij zijwaartse belasting. De Adiwear-buitenzool met padelprofiel geeft grip bij draaien en remmen en is ontworpen op slijtvastheid.
-
Merk
-
Leeftijd
-
Geslacht
-
Pasvorm
-
Demping
Levertijden
- Bestellingen die op werkdagen vóór 22.00 uur worden geplaatst, worden dezelfde dag verzonden.
- Bestellingen die na 22.00 uur worden geplaatst, worden de volgende werkdag verwerkt.
We streven naar een levertijd van 1-3 werkdagen. Voor bestellingen in Nederland verloopt de levering via onze verzendpartners DHL of PostNL, en voor België met BPost. Zij doen hun uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te bezorgen.
Verzendkosten
- Bestellingen onder €75: €4,95 voor levering in Nederland en België.
- Bestellingen van €75 of meer: gratis verzending.
Na het afronden van je bestelling ontvang je een e-mail met een Track & Trace-code, waarmee je je pakket eenvoudig kunt volgen tot aan de levering.
Verzenden internationaal
Ja, dat kan! Justpadel verzendt wereldwijd. De verzendkosten en levertijden voor internationale zendingen verschillen per land en worden duidelijk weergegeven tijdens het afrekenen.
Retourneren
Heb je iets besteld dat niet helemaal naar wens is, of wil je een product omwisselen of terugsturen? Geen zorgen!
Je kunt binnen 14 dagen na ontvangst van je bestelling aangeven dat je het product wilt retourneren. Nadat je dit hebt gemeld, heb je nog eens 14 dagen de tijd om het product daadwerkelijk terug te sturen.
Let erop dat de producten ongebruikt, onbeschadigd en voorzien van de originele verpakking zijn. Bewaar ook altijd het bewijs van retourzending totdat wij je retour hebben verwerkt.





