Björn Borg Centre Sweatpants W Light Grey Melange - Justpadel.com - Justpadel.com

Björn Borg Centre Sweatpants W Light Grey Melange

€3495 Prezzo consigliato: €6995
Maat

Acquista questo prodotto nei nostri negozi

Bruba Sport (Etten-Leur) - Non disponibile

Wilkin Sports (Tilburg) - Non disponibile

Van Helvoort Sport (Vught) - Non disponibile

Planet of Sports (Eindhoven) - Non disponibile

Austria Sport (Amsterdam) - Non disponibile

Björn Borg Centre Sweatpants W Light Grey Melange

Light Grey Melange is de lichtste van de drie uitvoeringen, bij Björn Borg kleurcode ME005: een grijs waarin lichtere en donkerdere vezels zichtbaar door elkaar lopen.

Voor wie is de Björn Borg Centre Sweatpants W Light Grey Melange geschikt?

Björn Borg voert dit artikel onder Dames, in de categorie Broeken, binnen de lijn Centre.

Hoe zit de Björn Borg Centre Sweatpants W Light Grey Melange?

Dit model heeft een regular fit en een volledige beenlengte. In de elastische tailleband zit een trekkoord, de enkels zijn afgewerkt met boorden van dezelfde stof, en aan de voorkant zitten twee steekzakken. Op de zijkant van de pijp zit een geweven logolabel. Björn Borg publiceert voor dit artikel geen afwijkend maatadvies; raadpleeg de maattabel voor de exacte maten.

Van welk materiaal is de Björn Borg Centre Sweatpants W Light Grey Melange gemaakt?

De broek is gemaakt van 80% katoen en 20% polyester in fleece, met een geborstelde binnenzijde. Wassen op 40 graden met gelijke kleuren, zonder wasverzachter, niet bleken, niet chemisch reinigen en strijken op lage temperatuur.

De Björn Borg Centre Sweatpants W Light Grey Melange op en naast de baan

De broek hoort bij de Centre-lijn van Björn Borg en is bedoeld als warme laag voor en na het spelen.

  • Marchio
    Björn Borg
  • Età
    Anziani
  • Genere
    Donna
  • Vestibilità
    Regular fit
  • Tipo di prodotto
    Pantaloni da allenamento
Vooraanzicht van de lichtgrijze Bjorn Borg Centre Sweatpants W met elastische taille
Björn Borg

Björn Borg Centre Sweatpants W Light Grey Melange

€3495 Prezzo consigliato: €6995
  • Tipo di prodotto
    Pantaloni da allenamento
  • Marchio
    Björn Borg
  • Genere
    Donna
  • Collezione
  • Colore
    Grey
  • Materiale
  • Maat

    • XS
    • S
    • M
    • L
    • XL
    • XXL
    Visualizza prodotto