Head Club 25 Tech Tank Top White | Justpadel.com - Justpadel.com

Head Club 25 Tech Tank Top White

€2995 Adviesprijs: €3495
Maat

Head Club 25 Tech Tank Top White

De Head Club 25 Tech Tank Top in White is de volledig witte uitvoering van deze damestanktop. Het contrasterende inzetstuk aan de voorzijde blijft hier binnen hetzelfde wit, waardoor het zwarte HEAD-logo op de borst het enige kleuraccent is. Van de twee kleuren is dit de rustigste.

Voor wie is de Head Club 25 Tech Tank Top White geschikt?

HEAD omschrijft deze tanktop als veelzijdig en bedoeld om je met je teamstijl fris te laten voelen. Wit is op veel banen de gebruikelijke kleur, waardoor dit de voor de hand liggende keuze is op clubs met een lichte kledinglijn.

Hoe zit de Head Club 25 Tech Tank Top White?

HEAD geeft deze tanktop een regular fit, door het merk omschreven als een veelzijdige, comfortabele pasvorm die de balans houdt tussen bewegingsvrijheid en een natuurlijk, atletisch silhouet. De racerback laat de schouders volledig vrij en de halslijn is rond afgewerkt.

Van welk materiaal is de Head Club 25 Tech Tank Top White gemaakt?

HEAD geeft polyester op als materiaal. Aan de zijkanten zijn gesloten mesh inzetstukken verwerkt die de luchtdoorlaat vergroten. De tanktop is uitgevoerd met MXM, voluit Moisture Transfer Microfibre: zweet wordt naar het oppervlak van het materiaal verplaatst en daar efficient afgevoerd, wat verkoelt en de stof snel laat drogen.

De Head Club 25 Tech Tank Top White op en naast de baan

De combinatie van de racerback en de mesh panelen in de zij zorgt dat de warmte precies daar weg kan waar die zich ophoopt. Dat maakt dit de top die je op de warmste speeldagen aantrekt.

  • Merk
    Head
  • Collectie
    2025
  • Leeftijd
    Senioren
  • Geslacht
    Dames
  • Pasvorm
    Regular fit
  • Product Type
    Tanktop
Vooraanzicht van de witte Head Club 25 Tech Tank Top met zwart logo op de borst
Head

Head Club 25 Tech Tank Top White

€2995 Adviesprijs: €3495
  • Product Type
    Tanktops
  • Merk
    Head
  • Geslacht
    Dames
  • Collectie
    2025
  • Kleur
    White
  • Materiaal
  • Maat

    • XS
    • S
    • M
    • L
    • XL
    Product weergeven