Malelions Sport Running Trackpants Light Grey
Malelions Sport Running Trackpants Light Grey - S is nabesteld en wordt verzonden zodra het weer op voorraad is.
Kon pick-up beschikbaarheid niet laden
Malelions Sport Running Trackpants Light Grey
De Malelions Sport Running Trackpants in Light Grey is de lichtste uitvoering van deze hardloopbroek. In het koele grijs komen de ingezette kniepanelen en de naad over het dijbeen duidelijk naar voren, en het witte Malelions-logo op het bovenbeen valt juist wat rustiger weg dan bij de donkere kleuren.
Voor wie is de Malelions Sport Running Trackpants Light Grey geschikt?
Deze broek is door Malelions ontworpen voor hardlopen en andere sportieve activiteiten. Voor padellers werkt hij als warming-up- en reisbroek: de smalle pijp zit niet in de weg bij voetenwerkoefeningen en de broek is licht genoeg om er snel uit te stappen.
Hoe zit de Malelions Sport Running Trackpants Light Grey?
Malelions voert deze broek als slim fit: hij loopt strak langs het been en taps toe naar de enkel, zonder de knie te beperken. De taille is elastisch en de pijpen eindigen in een smalle afwerking. Het model op de productfoto's van Malelions is 1,80 m lang en draagt maat M. Malelions geeft voor dit artikel geen afwijkend maatadvies.
Van welk materiaal is de Malelions Sport Running Trackpants Light Grey gemaakt?
De broek bestaat uit 90% nylon en 10% elastaan. Nylon houdt het gewicht laag en droogt snel; het elastaan zorgt dat de stof soepel meerekt bij een lunge of een diepe knieblokkering. De panelen op de knie zijn apart ingezet, wat de stof daar zijn vorm laat houden.
De Malelions Sport Running Trackpants Light Grey op en naast de baan
Lichtgrijs toont sneller vuil dan de zwarte variant, maar oogt frisser en combineert makkelijker met een donker shirt. Hij vormt een set met de Running Jacket in dezelfde kleur.
-
Merk
-
Collectie
-
Geslacht
-
Pasvorm
-
Product Type
Levertijden
- Bestellingen die op werkdagen vóór 22.00 uur worden geplaatst, worden dezelfde dag verzonden.
- Bestellingen die na 22.00 uur worden geplaatst, worden de volgende werkdag verwerkt.
We streven naar een levertijd van 1-3 werkdagen. Voor bestellingen in Nederland verloopt de levering via onze verzendpartners DHL of PostNL, en voor België met BPost. Zij doen hun uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te bezorgen.
Verzendkosten
- Bestellingen onder €75: €4,95 voor levering in Nederland en België.
- Bestellingen van €75 of meer: gratis verzending.
Na het afronden van je bestelling ontvang je een e-mail met een Track & Trace-code, waarmee je je pakket eenvoudig kunt volgen tot aan de levering.
Verzenden internationaal
Ja, dat kan! Justpadel verzendt wereldwijd. De verzendkosten en levertijden voor internationale zendingen verschillen per land en worden duidelijk weergegeven tijdens het afrekenen.
Retourneren
Heb je iets besteld dat niet helemaal naar wens is, of wil je een product omwisselen of terugsturen? Geen zorgen!
Je kunt binnen 14 dagen na ontvangst van je bestelling aangeven dat je het product wilt retourneren. Nadat je dit hebt gemeld, heb je nog eens 14 dagen de tijd om het product daadwerkelijk terug te sturen.
Let erop dat de producten ongebruikt, onbeschadigd en voorzien van de originele verpakking zijn. Bewaar ook altijd het bewijs van retourzending totdat wij je retour hebben verwerkt.

