Cuera Active Logo Tights Long Black | Justpadel.com - Justpadel.com

Cuera Active Logo Tights Long Black

€5995 Suggested retail price: €9500
Grootte

Buy this product in our stores

Cuera Active Logo Tights Long Black

De Cuera Active Logo Tights Long in Black is de zwarte uitvoering van deze lange padeltight. De CUERA-opdruk op de pijp is hier koperkleurig, waar de bruine uitvoering een witte opdruk heeft.

Voor wie is de Cuera Active Logo Tights Long Black geschikt?

Cuera maakte deze tight voor professioneel padelgebruik. De compacte pasvorm sluit aan op de intensiteit van een stevige partij. Het is een damesmodel dat loopt van XS tot en met XL.

Hoe zit de Cuera Active Logo Tights Long Black?

Het gaat om een lange tight met een verborgen naad aan de voorkant en een compressiestof. De hoge taille met brede tailleband ondersteunt en houdt de tight de hele partij op zijn plek. De flatlocknaden schuren niet op de huid en achterop zit een zak waar je tijdens het serveren snel bij kunt. Het model op de foto draagt maat S bij een lengte van 1,75 m.

Van welk materiaal is de Cuera Active Logo Tights Long Black gemaakt?

De tight bestaat uit 76% gerecycled polyamide en 24% elastaan. Dat hoge aandeel elastaan levert de compressie die de compacte pasvorm mogelijk maakt.

De Cuera Active Logo Tights Long Black op en naast de baan

Op de baan houdt de compressie de spieren op hun plek bij snelle richtingswisselingen. Zwart combineert met elke top uit de Oncourt-lijn en valt buiten de baan niet op als sportkleding.

  • Brand
    Cuera
  • Age
    Seniors
  • Gender
    Women
  • Product Type
    Leggings
Vooraanzicht van de Cuera Active Logo Tights Long Black met brede tailleband
Cuera

Cuera Active Logo Tights Long Black

€5995 Suggested retail price: €9500
  • Product Type
    Leggings
  • Brand
    Cuera
  • Gender
    Women
  • Collection
  • Color
    Black
  • Material
  • Grootte

    • XS
    • S
    • M
    • L
    • XL
    View Product