Osaka Furo Court Pineneedle
Osaka Furo Court Pineneedle - 36 Er genbestilt og afsendes, så snart varen er på lager igen.
Det var ikke muligt at indlæse tilgængeligheden for afhentning
Køb dit bat i vores butikker
Køb dit bat i vores butikker
Bruba Sport (Etten-Leur) - Ikke tilgængelig
Wilkin Sports (Tilburg) - Ikke tilgængelig
Van Helvoort Sport (Vught) - Ikke tilgængelig
Planet of Sports (Eindhoven) - Ikke tilgængelig
Austria Sport (Amsterdam) - Ikke tilgængelig
Osaka Furo Court Pineneedle
De Osaka Furo Court Pineneedle is de indoor courtschoen uit de Furo-lijn van Osaka, uitgevoerd in een wit bovenwerk met dennengroene pineneedle-accenten. Het onderscheid met de witte uitvoering zit in de details die je meteen ziet: de OSAKA-belettering op de zijkant, de band over de wreef, de hiel- en teenlus en de rand van de bootie zijn in datzelfde diepe groen uitgevoerd, en de volledige buitenzool is dennengroen met een goudkleurig Osaka-logo in de middenvoet. Daaronder zit een felgroene inlegzool. Osaka voert dit model als unisexmodel voor padel, squash, pickleball en tennis op gladde indoorondergronden.
Voor wie is de Osaka Furo Court Pineneedle geschikt?
Osaka omschrijft de Furo Court als een indoor sportschoen voor spelers die grip, stabiliteit en comfort over een hele speelsessie nodig hebben, van courttraining tot wedstrijden op hoge intensiteit. De schoen is opgebouwd rond een bootieconstructie met vetersluiting, waardoor de voet over de hele lengte wordt ingesloten in plaats van alleen ter hoogte van de veters. Dat maakt het model vooral geschikt voor spelers die veel zijwaarts bewegen en abrupt stoppen op een gladde baan.
Hoe is de pasvorm van de Osaka Furo Court Pineneedle?
Osaka geeft voor de Furo Court aan dat de schoen true to size valt, dus je bestelt gewoon je gebruikelijke maat. De pasvorm komt van een volledige spandex bootie die zich volgens Osaka aanpast aan alle voetvormen en de voet als een sok omsluit; de vetersluiting eroverheen bepaalt hoe strak je dat aantrekt. Hiel- en teenlussen maken het in- en uitstappen makkelijk. De maatreeks 36 tot en met 45 die wij voeren is de unisexreeks en dekt zowel dames- als herenmaten. Osaka publiceert voor dit model geen leestbreedte, gewicht of drop.
Bevat de Osaka Furo Court Pineneedle extra demping?
De middenzool is van EVA met een door Osaka opgegeven hardheid van 65C. Osaka koppelt die hardheid nadrukkelijk aan het maximaliseren van de stabiliteit bij snelle bewegingen, niet aan maximale zachtheid. In de praktijk betekent dat een stevige, gecontroleerde demping met veel grondgevoel in plaats van een zacht, wegzakkend loopgevoel. Een dempingsklasse of stackhoogte geeft Osaka voor dit model niet op.
Stabiliteit en grip van de Osaka Furo Court Pineneedle
De buitenzool is van slijtvast rubber met een hardheid van 75A en een visgraatprofiel dat Osaka specifiek heeft afgestemd op maximale grip op gladde indoorondergronden; de zool draagt de aanduiding non-marking. Het bovenwerk is van PU met een dubbellaagse TPU teenbumper op de plek waar bij het slepen van de voorvoet de meeste slijtage ontstaat. Samen met de omsluitende bootie en de stevige EVA zorgt dat voor een stabiele basis bij explosieve versnellingen, draaien en stops.
-
Mærke
-
Kollektion
-
Alder
-
Køn
Leveringstider
- Bestillinger, der afgives på hverdage inden kl. 22.00, afsendes samme dag.
- Bestillinger, der afgives efter kl. 22.00, behandles den følgende arbejdsdag.
Vi tilstræber en leveringstid på 1-3 hverdage. For ordrer i Nederlandene foregår leveringen via vores forsendelsespartnere DHL eller PostNL, og til Belgien via BPost. De gør deres yderste for at levere din ordre så hurtigt som muligt.
Forsendelsesomkostninger
- Bestillinger under 75 €: 4,95 € for levering i Nederlandene og Belgien.
- Bestillinger på 75 € eller mere: gratis forsendelse.
Når du har afsluttet din bestilling, modtager du en e-mail med en Track & Trace-kode, som du nemt kan bruge til at spore din pakke indtil levering.
Ja, det kan du! Justpadelsendertil hele verden. Forsendelsesomkostninger og leveringstider for internationale forsendelser varierer fra land til land og vises tydeligt ved kassen.
Returnering
Har du bestilt noget, der ikke helt lever op til dine forventninger, eller ønsker du at ombytte eller returnere et produkt? Ingen grund til bekymring!
Du kan inden for 14 dage efter modtagelse af din bestilling angive, at du ønsker at returnere produktet. Når du har givet besked herom, har du yderligere 14 dage til faktisk at returnere produktet.
Vær opmærksom på, at produkterne skal være ubrugte, ubeskadigede og i den originale emballage. Gem altid kvitteringen for returforsendelsen, indtil vi har behandlet din retur.


