Wilson Tiebreaker Dress Bright White
Wilson Tiebreaker Dress Bright White - XS wurde nachbestellt und wird versandt, sobald es wieder vorrätig ist.
Die Verfügbarkeit der Abholung konnte nicht geladen werden
Kaufen Sie dieses Produkt in unseren Filialen
Kaufen Sie dieses Produkt in unseren Filialen
Bruba Sport (Etten-Leur) - Nicht verfügbar
Wilkin Sports (Tilburg) - Nicht verfügbar
Van Helvoort Sport (Vught) - Nicht verfügbar
Planet of Sports (Eindhoven) - Nicht verfügbar
Austria Sport (Amsterdam) - Nicht verfügbar
Wilson Tiebreaker Dress Bright White
De Tiebreaker Dress is een mouwloze tennisjurk met V-hals en een uitlopende rokval. In Bright White wordt de V-hals afgezet met een geribde bies in donkerblauw met een smalle rode streep erin; datzelfde biesje loopt door over de racerback aan de achterkant. Tegen het egale wit is die band het enige kleuraccent op de jurk.
Voor wie is de Wilson Tiebreaker Dress Bright White geschikt?
Deze jurk is ontworpen voor speelsters die één kledingstuk willen dat de hele wedstrijd meegaat. Wilson heeft het model specifiek op moderne tennisprestaties afgestemd, van de vorm van de rug tot de val van de rok, zodat je bij een strekslag of een sprint niets tegenhoudt.
Hoe zit de Wilson Tiebreaker Dress Bright White?
De jurk heeft een ingebouwde shelf bra met uitneembare geperforeerde cups. De rug is uitgesneden in een racerback-vorm die de stof van je schouderbladen houdt, wat de bewegingsvrijheid vergroot en afleiding wegneemt. De rok heeft een lengte van iets minder dan 38 centimeter. Wilson levert deze jurk ongevoerd en adviseert hem te combineren met een aparte liner short. Wilson publiceert voor dit model geen afwijkend maatadvies. Twijfel je tussen twee maten, raadpleeg dan de maattabel van Wilson voor dames.
Van welk materiaal is de Wilson Tiebreaker Dress Bright White gemaakt?
Het gaat om een comprimerende stretchstof die zweet van de huid wegtrekt en snel droogt, waardoor de jurk ook laat in een partij nog fris aanvoelt. De compressie zorgt er bovendien voor dat het model op zijn plek blijft zitten. Wilson maakt de exacte vezelsamenstelling van dit model niet openbaar.
De Wilson Tiebreaker Dress Bright White op en naast de baan
Op de baan is dit klassiek wit tenniswit met een enkel donkerblauw accent bij de hals. Daarbuiten werkt de jurk als een sportieve zomerjurk die je met een liner short eronder de hele dag aanhoudt.
-
Marke
-
Kollektion
-
Geschlecht
-
Produkttyp
Lieferzeiten
- Bestellungen, die an Werktagen vor 22:00 Uhr eingehen, werden noch am selben Tag versandt.
- Bestellungen, die nach 22:00 Uhr eingehen, werden am nächsten Werktag bearbeitet.
Wir streben eine Lieferzeit von 1–3 Werktagen an. Bestellungen innerhalb der Niederlande werden über unsere Versandpartner DHL oder PostNL zugestellt, Bestellungen nach Belgien über BPost. Diese tun ihr Bestes, um Ihre Bestellung so schnell wie möglich zu liefern.
Versandkosten
- Bestellungen unter 75 €: 4,95 € für die Lieferung in die Niederlande und nach Belgien.
- Bestellungen ab 75 €: versandkostenfrei.
Nach Abschluss deiner Bestellung erhältst du eine E-Mail mit einem Track & Trace-Code, mit dem du dein Paket bis zur Zustellung ganz einfach verfolgen kannst.
Internationaler Versand
Ja, das ist möglich! Justpadel versendet weltweit. Die Versandkosten und Lieferzeiten für internationale Sendungen variieren je nach Land und werden beim Bezahlvorgang deutlich angezeigt.
Rücksendungenbei „
“ Hast du etwas bestellt, das nicht ganz deinen Vorstellungen entspricht, oder möchtest du ein Produkt umtauschen oder zurücksenden? Keine Sorge!
Du kannst innerhalb von 14 Tagen nach Erhalt deiner Bestellung mitteilen, dass du das Produkt zurücksenden möchtest. Nachdem du dies gemeldet hast, hast du noch einmal 14 Tage Zeit, das Produkt tatsächlich zurückzusenden.
Bitte achte darauf, dass die Produkte unbenutzt, unbeschädigt und in der Originalverpackung sind. Bewahre außerdem immer den Nachweis über die Rücksendung auf, bis wir deine Rücksendung bearbeitet haben.




