Malelions Sport Running Jacket Black
Malelions Sport Running Jacket Black - S Er genbestilt og afsendes, så snart varen er på lager igen.
Det var ikke muligt at indlæse tilgængeligheden for afhentning
Køb dit bat i vores butikker
Køb dit bat i vores butikker
Bruba Sport (Etten-Leur) - Ikke tilgængelig
Wilkin Sports (Tilburg) - Ikke tilgængelig
Van Helvoort Sport (Vught) - Ikke tilgængelig
Planet of Sports (Eindhoven) - Ikke tilgængelig
Austria Sport (Amsterdam) - Ikke tilgængelig
Malelions Sport Running Jacket Black
De Malelions Sport Running Jacket in Black is het windjack uit de Running-lijn van Malelions Sport, uitgevoerd in diep zwart met alleen het witte Malelions-signatuurlogo op de borst als contrast. De capuchon, de doorlopende rits en de twee ingezette zijzakken lopen door in dezelfde kleur, waardoor het jack er strak en ingetogen uitziet en zich makkelijk laat combineren met vrijwel elke padeloutfit.
Voor wie is de Malelions Sport Running Jacket Black geschikt?
Dit jack is bedoeld voor spelers en hardlopers die buiten trainen en bij wisselend weer een lichte laag willen kunnen aantrekken. De waterafstotende stof houdt een regenbui tegen, terwijl het ademende ontwerp warmte kwijt kan zodra je tempo maakt. Op een buitenbaan draag je hem tijdens de warming-up en trek je hem uit zodra het spel op gang komt.
Hoe zit de Malelions Sport Running Jacket Black?
Malelions geeft dit model op als slim fit: het jack sluit aan op het lichaam zonder de bewegingsvrijheid in je armen te beperken. De manchetten zijn voorzien van een verstelbaar bandje en de zoom loopt aan de achterzijde iets door. Het model op de productfoto's van Malelions is 1,80 m lang en draagt maat M. Malelions publiceert voor dit artikel geen afwijkend maatadvies.
Van welk materiaal is de Malelions Sport Running Jacket Black gemaakt?
Het jack is gemaakt van 90% nylon en 10% elastaan. Het nylon zorgt voor de lichte, waterafstotende buitenlaag; het aandeel elastaan geeft de stof rek, zodat het jack meebeweegt tijdens een uitval of een bovenhandse slag. Aan de binnenzijde van de capuchon zit een meshpaneel.
De Malelions Sport Running Jacket Black op en naast de baan
Zwart is de meest neutrale kleur uit deze reeks en past daardoor zowel over een licht shirt als onder een dikkere trui. Buiten de baan draag je hem over een T-shirt met een trainingsbroek in dezelfde lijn.
-
Mærke
-
Kollektion
-
Køn
-
Pasform
-
Produkttype
Leveringstider
- Bestillinger, der afgives på hverdage inden kl. 22.00, afsendes samme dag.
- Bestillinger, der afgives efter kl. 22.00, behandles den følgende arbejdsdag.
Vi tilstræber en leveringstid på 1-3 hverdage. For ordrer i Nederlandene foregår leveringen via vores forsendelsespartnere DHL eller PostNL, og til Belgien via BPost. De gør deres yderste for at levere din ordre så hurtigt som muligt.
Forsendelsesomkostninger
- Bestillinger under 75 €: 4,95 € for levering i Nederlandene og Belgien.
- Bestillinger på 75 € eller mere: gratis forsendelse.
Når du har afsluttet din bestilling, modtager du en e-mail med en Track & Trace-kode, som du nemt kan bruge til at spore din pakke indtil levering.
Ja, det kan du! Justpadelsendertil hele verden. Forsendelsesomkostninger og leveringstider for internationale forsendelser varierer fra land til land og vises tydeligt ved kassen.
Returnering
Har du bestilt noget, der ikke helt lever op til dine forventninger, eller ønsker du at ombytte eller returnere et produkt? Ingen grund til bekymring!
Du kan inden for 14 dage efter modtagelse af din bestilling angive, at du ønsker at returnere produktet. Når du har givet besked herom, har du yderligere 14 dage til faktisk at returnere produktet.
Vær opmærksom på, at produkterne skal være ubrugte, ubeskadigede og i den originale emballage. Gem altid kvitteringen for returforsendelsen, indtil vi har behandlet din retur.

