Björn Borg Centre Sweatpants Black - Justpadel.com - Justpadel.com

Björn Borg Centre Sweatpants Black

€2495 Precio de venta recomendado: €6995
Maat

Björn Borg Centre Sweatpants Black

Black is de donkerste uitvoering van deze broek: een diep zwart waarin het trekkoord in dezelfde kleur wegvalt, zodat alleen de zijzakken en de zoom het vlak onderbreken.

Voor wie is de Björn Borg Centre Sweatpants Black geschikt?

Björn Borg voert dit artikel onder Heren, in de categorie Broeken, binnen de lijn Centre.

Hoe zit de Björn Borg Centre Sweatpants Black?

Dit model heeft een regular fit over de volledige beenlengte. In de elastische tailleband zit een trekkoord, de zoom is omgeslagen met intern elastiek, en aan de zijkant zitten twee steekzakken. Onder de zak zit een geweven logolabel. Björn Borg publiceert voor dit artikel geen afwijkend maatadvies; raadpleeg de maattabel voor de exacte maten.

Van welk materiaal is de Björn Borg Centre Sweatpants Black gemaakt?

De broek is gemaakt van 80% katoen en 20% polyester in fleece, met een geborstelde binnenzijde. De stof is mechanisch uitgerekt, waardoor hij soepel meegeeft. Wassen op 40 graden met gelijke kleuren, zonder wasverzachter, niet bleken, niet chemisch reinigen en strijken op lage temperatuur.

De Björn Borg Centre Sweatpants Black op en naast de baan

De broek hoort bij de Centre-lijn van Björn Borg en is bedoeld als warme laag voor en na het spelen.

  • Marca
    Björn Borg
  • Edad
    Personas mayores
  • Género
    Hombres
  • Ajuste
    Ajuste regular
  • Tipo de producto
    Pantalón de entrenamiento
Model draagt de zwarte Bjorn Borg joggingbroek met koord, vooraanzicht
Björn Borg

Björn Borg Centre Sweatpants Black

€2495 Precio de venta recomendado: €6995
  • Tipo de producto
    Pantalones de chandal
  • Marca
    Björn Borg
  • Género
    Hombres
  • Colección
  • Color
    Black
  • Material
  • Maat

    • S
    • M
    • L
    • XL
    • XXL
    Ver producto