Björn Borg Light T-shirt Falcon - Justpadel.com - Justpadel.com

Björn Borg Light T-shirt Falcon

€2995
Maat

Björn Borg Light T-shirt Falcon

Falcon is de bruine uitvoering van dit shirt, bij Björn Borg kleurcode GY027: een warm taupebruin waarin rood boven blauw ligt, waardoor het naast de andere twee kleuren zichtbaar warmer oogt.

Voor wie is het Björn Borg Light T-shirt Falcon geschikt?

Björn Borg voert dit artikel onder Heren, in de categorie T-shirts, binnen de lijn Borg.

Hoe zit het Björn Borg Light T-shirt Falcon?

Dit model heeft een regular fit met een ronde hals. De achterpand is iets langer doorgetrokken, zodat het shirt bij een beweging boven het hoofd op zijn plaats blijft. Björn Borg publiceert voor dit artikel geen afwijkend maatadvies; raadpleeg de maattabel voor de exacte maten.

Van welk materiaal is het Björn Borg Light T-shirt Falcon gemaakt?

Het shirt is gemaakt van 100% gerecycled polyester in een lichte, gestructureerde jersey. Björn Borg noemt de stof sneldrogend. Wassen op 30 graden, zonder wasverzachter, niet bleken, niet chemisch reinigen, strijken op lage temperatuur en niet over de opdruk strijken.

Het Björn Borg Light T-shirt Falcon op en naast de baan

Op beide mouwen staat een Borg-opdruk en in de nek een tennisbalprint. Het shirt hoort bij dezelfde reeks als de Zip 7" Shorts.

  • Marca
    Björn Borg
  • Colección
    2026
  • Edad
    Personas mayores
  • Género
    Hombres
  • Ajuste
    Ajuste regular
  • Tipo de producto
    Camiseta
Bjorn Borg Light T-shirt voor heren in taupebruin met bijpassende short
Björn Borg

Björn Borg Light T-shirt Falcon

€2995
  • Tipo de producto
    Camisetas
  • Marca
    Björn Borg
  • Género
    Hombres
  • Colección
    2026
  • Color
    Brown
  • Material
  • Maat

    • S
    • M
    • L
    • XL
    Ver producto