Adidas Crazyquick Boost White/Black | Kengät | Justpadel.com - Justpadel.com

Adidas Crazyquick Boost White/Black

€13495 Suositushinta: €15995
Koko

Osta tämä tuote myymälöistämme

Adidas Crazyquick Boost White/Black

Adidas Crazyquick Boost White/Black on sarjan tyylikkäin malli: valkoinen päällinen, jossa on leveät mustat raidat, musta kieli ja mustat nauhat. Kantapää on musta, ja välipohjan sivussa on hopeanvärinen alue, jota muissa väreissä ei ole. Pohja on valkoinen, siinä on harmaita alueita ja kääntöpiste etujalan alla.

BOOST-välipohja vaimentaa laskeutumisen ja palauttaa energiaa ponnistuksen yhteydessä. Yläosa yhdistää tekstiiliä ja synteettistä materiaalia, ja siinä on Adituff-kärki, joka suojaa varpaita liukuliikkeissä. Kantapää on muotoiltu takaamaan vakaa jalkaterän asento, kiinnitys tapahtuu nauhoilla ja kengän pohjassa on Adiwear-ulkopohja, jossa on padel-peliin suunniteltu profiili.

Kenelle Adidas Crazyquick Boost White/Black sopii?

Pelaajille, jotka pelaavat nopealla vauhdilla ja tekevät paljon lyhyitä sprinttejä ja sivuttaisliikkeitä, ja jotka suosivat hillittyä mustavalkoista kengää kirkkaiden värien sijaan.

Minkälainen on Adidas Crazyquick Boost White/Black -kengän istuvuus?

Adidas määrittelee Crazyquick Boostin istuvuuden normaaliksi. Keskijalka on tiukasti tukittu, mikä takaa vakauden suunnanmuutoksissa. Tilaa tavallinen koko.

Onko Adidas Crazyquick Boost White/Black -kengissä ylimääräistä iskunvaimennusta?

Kyllä. BOOST-välipohja huolehtii iskunvaimennuksesta ja energianpalautuksesta, ja sen vaimennustaso on padel-kengälle korkea.

Adidas Crazyquick Boost White/Black -mallin vakaus ja pito

Päällisen vahvistukset ja muotoiltu kantapäärakenne pitävät jalan vakaana sivuttaisissa kuormituksissa. Adiwear-ulkopohja ja etujalan alla oleva kääntöpiste antavat pitoa käännyttäessä ja jarruttaessa, ja ne on suunniteltu kestämään kulutusta.

  • Tuotemerkki
    Adidas
  • Ikä
    Seniorit
  • Sukupuoli
    Miehet
  • Istuvuus
    Normaali
  • Iskunvaimennus
    Korkea
Schuin achteraanzicht van de witte Adidas Crazyquick Boost met zwarte hiel
Adidas

Adidas Crazyquick Boost White/Black

€13495 Suositushinta: €15995

Adidas Crazyquick Boost White/Black

Adidas Crazyquick Boost White/Black on sarjan tyylikkäin malli: valkoinen päällinen, jossa on leveät mustat raidat, musta kieli ja mustat nauhat. Kantapää on musta, ja välipohjan sivussa on hopeanvärinen alue, jota muissa väreissä ei ole. Pohja on valkoinen, siinä on harmaita alueita ja kääntöpiste etujalan alla.

BOOST-välipohja vaimentaa laskeutumisen ja palauttaa energiaa ponnistuksen yhteydessä. Yläosa yhdistää tekstiiliä ja synteettistä materiaalia, ja siinä on Adituff-kärki, joka suojaa varpaita liukuliikkeissä. Kantapää on muotoiltu takaamaan vakaa jalkaterän asento, kiinnitys tapahtuu nauhoilla ja kengän pohjassa on Adiwear-ulkopohja, jossa on padel-peliin suunniteltu profiili.

Kenelle Adidas Crazyquick Boost White/Black sopii?

Pelaajille, jotka pelaavat nopealla vauhdilla ja tekevät paljon lyhyitä sprinttejä ja sivuttaisliikkeitä, ja jotka suosivat hillittyä mustavalkoista kengää kirkkaiden värien sijaan.

Minkälainen on Adidas Crazyquick Boost White/Black -kengän istuvuus?

Adidas määrittelee Crazyquick Boostin istuvuuden normaaliksi. Keskijalka on tiukasti tukittu, mikä takaa vakauden suunnanmuutoksissa. Tilaa tavallinen koko.

Onko Adidas Crazyquick Boost White/Black -kengissä ylimääräistä iskunvaimennusta?

Kyllä. BOOST-välipohja huolehtii iskunvaimennuksesta ja energianpalautuksesta, ja sen vaimennustaso on padel-kengälle korkea.

Adidas Crazyquick Boost White/Black -mallin vakaus ja pito

Päällisen vahvistukset ja muotoiltu kantapäärakenne pitävät jalan vakaana sivuttaisissa kuormituksissa. Adiwear-ulkopohja ja etujalan alla oleva kääntöpiste antavat pitoa käännyttäessä ja jarruttaessa, ja ne on suunniteltu kestämään kulutusta.

Koko

  • 36
  • 36 2/3
  • 37 1/3
  • 38
  • 38 2/3
  • 39 1/3
  • 40
  • 40 2/3
  • 41 1/3
  • 42
  • 42 2/3
  • 43 1/3
  • 44
  • 44 2/3
  • 45 1/3
  • 46
  • 46 2/3
  • 47 1/3
  • 48
Näytä tuote