Head Club Shorts Navy | Justpadel.com - Justpadel.com

Head Club Shorts Navy

€3495 Suositushinta: €4495
Maat

Osta tämä tuote myymälöistämme

Head Club Shorts Navy

De Head Club Shorts in Navy is de teamkleur uit deze reeks. Het donkerblauw is dieper dan het antracietgrijs en minder hard dan het zwart, en het witte HEAD-logo op de pijp geeft er net genoeg contrast aan. Dit is de kleur die het makkelijkst combineert met de rest van de blauwe Head-clublijn.

Voor wie is de Head Club Shorts Navy geschikt?

Donkerblauw is de gebruikelijke verenigingskleur en past bij clubs die hun tenue in een blauwe lijn houden. HEAD positioneert de Club Shorts als een short die gemaakt is om in te spelen, geschikt voor zowel de training als de wedstrijd.

Hoe zit de Head Club Shorts Navy?

HEAD geeft deze short een regular fit, door het merk omschreven als een veelzijdige, comfortabele pasvorm die de balans houdt tussen bewegingsvrijheid en een natuurlijk, atletisch silhouet. Een elastische tailleband sluit de short af.

Van welk materiaal is de Head Club Shorts Navy gemaakt?

HEAD geeft polyester op als materiaal en omschrijft de stof als licht, sneldrogend en vochtafvoerend. De short is uitgevoerd met MXM, voluit Moisture Transfer Microfibre: zweet wordt naar het oppervlak van het materiaal verplaatst en daar efficient afgevoerd, zodat de stof snel weer droogt. Een exacte procentuele samenstelling publiceert HEAD voor dit model niet.

De Head Club Shorts Navy op en naast de baan

Twee slip-in zakken aan de zijkant bieden ruimte voor een tweede bal of je sleutels tijdens het inspelen. Met de elastische tailleband en de sneldrogende stof is dit een short die je van de warming-up tot de laatste game aanhoudt.

  • Tuotemerkki
    Head
  • Kokoelma
    2025
  • Ikä
    Seniorit
  • Sukupuoli
    Miehet
  • Istuvuus
    Regular fit
  • Tuotetyyppi
    Shorts
Vooraanzicht van de donkerblauwe Head Club Shorts met wit logo op de pijp
Head

Head Club Shorts Navy

€3495 Suositushinta: €4495
  • Tuotetyyppi
    Shortsit
  • Tuotemerkki
    Head
  • Sukupuoli
    Miehet
  • Kokoelma
    2025
  • Väri
    Dark Blue
  • Aineisto
  • Maat

    • S
    • M
    • L
    • XL
    • XXL
    Näytä tuote