Babolat Short Lebron Cyan Blue
Babolat Short Lebron Cyan Blue - S È stato riordinato e verrà spedito non appena sarà nuovamente disponibile.
Impossibile caricare la disponibilità del ritiro
Babolat Short Lebron Cyan Blue
De Babolat Short Lebron Cyan Blue zet dezelfde padelshort in een helder hemelsblauw. Het opvallendste verschil met de donkere uitvoering zit in de logo-kleur: de wolvenkop op de linkerpijp en het Babolat-logo op de rechterpijp zijn hier in marineblauw uitgevoerd, tegen een witte tailleband en een witte bies langs de zijnaad.
Voor wie is de Babolat Short Lebron Cyan Blue geschikt?
Deze kleur is er voor spelers die op de baan wel gezien mogen worden. Cyan Blue is licht genoeg om in de volle zon koel aan te voelen en sluit aan op de rest van de Lebrón-lijn, die in dezelfde blauwtinten is opgebouwd.
Hoe zit de Babolat Short Lebron Cyan Blue?
De elastische tailleband met verstelbaar trekkoord houdt de short vast tijdens snelle richtingsveranderingen. De 360 Motion-constructie van Babolat volgt de draaibewegingen van racketsport, zodat de stof niet tegenwerkt bij een lage volley of een sprong naar de wand. Babolat publiceert voor dit model geen eigen maatadvies; bestel daarom je gebruikelijke maat en raadpleeg bij twijfel de maattabel.
Van welk materiaal is de Babolat Short Lebron Cyan Blue gemaakt?
De short bestaat uit 100% gerecycled polyester met FiberDry-afwerking. Het weefsel is licht, ademt goed en droogt snel, waardoor zweet niet in de stof blijft hangen.
De Babolat Short Lebron Cyan Blue op en naast de baan
Met twee zijzakken draag je eenvoudig een extra bal of je sleutels mee tijdens het spelen. Na de wedstrijd is het een short die je zonder omkleden aanhoudt voor een biertje langs de baan.
-
Marchio
-
Collezione
-
Genere
-
Tipo di prodotto
Tempi di consegna
- Gli ordini effettuati nei giorni lavorativi entro le ore 22:00 vengono spediti lo stesso giorno.
- Gli ordini effettuati dopo le ore 22:00 vengono elaborati il giorno lavorativo successivo.
Il nostro obiettivo è garantire tempi di consegna compresi tra 1 e 3 giorni lavorativi. Per gli ordini nei Paesi Bassi, la consegna avviene tramite i nostri partner di spedizione DHL o PostNL, mentre per il Belgio tramite BPost. Questi corrieri fanno del loro meglio per consegnare il tuo ordine il più rapidamente possibile.
Spese di spedizione
- Ordini inferiori a 75 €: 4,95 € per la consegna nei Paesi Bassi e in Belgio.
- Ordini di importo pari o superiore a 75 €: spedizione gratuita.
Una volta completato l’ordine, riceverai un’e-mail con un codice Track & Trace, grazie al quale potrai seguire facilmente il tuo pacco fino alla consegna.
Spedizioni internazionali
Sì, è possibile! Justpadel spedisce in tutto il mondo. Le spese di spedizione e i tempi di consegna per le spedizioni internazionali variano a seconda del Paese e vengono chiaramente indicati durante la procedura di pagamento.
Resi
Hai ordinato qualcosa che non ti soddisfa appieno, oppure desideri cambiare o restituire un prodotto? Non preoccuparti!
Puoi comunicare la tua intenzione di restituire il prodotto entro 14 giorni dalla ricezione dell’ordine. Dopo averlo segnalato, avrai altri 14 giorni di tempo per rispedire effettivamente il prodotto.
Assicurati che i prodotti siano inutilizzati, integri e nella confezione originale. Conserva sempre la prova della spedizione di ritorno fino a quando non avremo elaborato il tuo reso.


