Osaka Men Training Short Black | Justpadel.com - Justpadel.com

Osaka Men Training Short Black

€2495 Sugerowana cena: €4500
Maat

Kup ten produkt w naszych sklepach

Osaka Men Training Short Black

De Osaka Men Training Short Black is de zwarte uitvoering van Osaka's trainingsshort voor heren. Het zwart is volledig effen; het witte sterlogo op de pijp en de witte OSAKA-opdruk onderaan het achterpand zijn de enige accenten. Aan de taille zit een zichtbaar trekkoord, waarmee je de short strakker kunt zetten dan met alleen het elastiek.

Voor wie is de Osaka Men Training Short Black geschikt?

Dit is de short voor spelers die er niet over willen nadenken: zwart combineert met elk shirt en toont het minst snel vuil na een partij op gravel. Osaka noemt sport, workouts, hardlopen en actief dagelijks gebruik als toepassing. Wie meerdere trainingen per week draait, houdt aan deze kleur het langst een verzorgde uitstraling.

Hoe zit de Osaka Men Training Short Black?

De short heeft een elastische tailleband met trekkoord en is leverbaar in de maten S tot en met 2XL. Osaka publiceert voor dit model geen afwijkend maatadvies en geen aparte pasvormaanduiding; neem daarom je gebruikelijke maat. Het weefsel rekt volgens Osaka natuurlijk mee, waardoor de short bij een sprint naar het net of een lage volley niet klemt.

Van welk materiaal is de Osaka Men Training Short Black gemaakt?

Volgens Osaka bestaat de short uit 100% gerecycled polyester. Dat materiaal is licht en ademend, voert vocht af en droogt snel, zodat de short tijdens langere sessies niet zwaar wordt. De stretch in de stof zorgt dat de short na het wassen zijn vorm behoudt.

De Osaka Men Training Short Black op en naast de baan

Op de productfoto's wordt de short gecombineerd met een wit T-shirt en witte sneakers, wat laat zien dat hij ook buiten de baan bruikbaar is. Het is een basisshort die je in de sportschool, op de baan en onderweg zonder aanpassing draagt.

  • Marka
    Osaka
  • Kolekcja
    2025
  • Płeć
    Panowie
  • Typ produktu
    Spodenki
Vooraanzicht van de zwarte Osaka Men Training Short met wit sterlogo en trekkoord
Osaka

Osaka Men Training Short Black

€2495 Sugerowana cena: €4500
  • Typ produktu
    Spodenki
  • Marka
    Osaka
  • Płeć
    Panowie
  • Kolekcja
    2025
  • Kolor
    Black
  • Materiał
  • Maat

    • S
    • M
    • L
    • XL
    • 2XL
    Wyświetl produkt