Cuera WPC Light Weight T-Shirt Black
Cuera WPC Light Weight T-Shirt Black - L is nabesteld en wordt verzonden zodra het weer op voorraad is.
Kon pick-up beschikbaarheid niet laden
Koop dit product in onze winkels
Koop dit product in onze winkels
Bruba Sport (Etten-Leur) - Niet Beschikbaar
Wilkin Sports (Tilburg) - Niet Beschikbaar
Van Helvoort Sport (Vught) - Niet Beschikbaar
Planet of Sports (Eindhoven) - Niet Beschikbaar
Austria Sport (Amsterdam) - Niet Beschikbaar
Cuera WPC Light Weight T-Shirt Black
Het Cuera WPC Light Weight T-Shirt in Black draagt de grote WPC-print voorop en houdt de achterkant effen. Op het zwart komt het Cuera-logo in reliefdruk terug.
Voor wie is het Cuera WPC Light Weight T-Shirt Black geschikt?
Cuera bouwde dit shirt voor padelspelers die koel moeten blijven onder druk. Het is een herenmodel dat loopt van S tot en met XXL.
Hoe zit het Cuera WPC Light Weight T-Shirt Black?
Het lichte ontwerp geeft onbelemmerde beweging op de baan. Het model op de foto draagt maat L bij een lengte van 1,84 m.
Van welk materiaal is het Cuera WPC Light Weight T-Shirt Black gemaakt?
Het shirt bestaat uit 83% gerecycled polyamide en 17% elastaan. Cuera geeft aan dat het materiaal sneldrogend, antistatisch en zweetafvoerend is.
Het Cuera WPC Light Weight T-Shirt Black op en naast de baan
Op de baan is dit een licht shirt met een opvallende borstprint. Zwart combineert met elke short uit de Active-lijn.
-
Merk
-
Leeftijd
-
Geslacht
-
Product Type
Leveranstider
- Beställningar som görs på vardagar före kl. 22.00 skickas samma dag.
- Beställningar som görs efter kl. 22.00 behandlas nästa arbetsdag.
Vi strävar efter en leveranstid på 1–3 arbetsdagar. För beställningar i Nederländerna sker leveransen via våra fraktpartner DHL eller PostNL, och för Belgien via BPost. De gör sitt yttersta för att leverera din beställning så snabbt som möjligt.
Fraktkostnader
- Beställningar under 75 €: 4,95 € för leverans i Nederländerna och Belgien.
- Beställningar på 75 € eller mer: gratis frakt.
När du har slutfört din beställning får du ett e-postmeddelande med en Track & Trace-kod, med vilken du enkelt kan spåra ditt paket fram till leveransen.
Internationella leveranser
Ja, det går bra! Justpadel levererar över hela världen. Fraktkostnaderna och leveranstiderna för internationella leveranser varierar beroende på land och visas tydligt vid utcheckningen.
Returer
Har du beställt något som inte helt uppfyller dina förväntningar, eller vill du byta eller returnera en produkt? Ingen fara!
Du kan meddela att du vill returnera produkten inom 14 dagar efter att du har mottagit din beställning. Efter att du har meddelat detta har du ytterligare 14 dagar på dig att faktiskt skicka tillbaka produkten.
Se till att produkterna är oanvända, oskadade och i originalförpackningen. Spara alltid kvittot på returfrakten tills vi har behandlat din retur.



