Björn Borg Classic Print Sweatshirt Mallard Green - Justpadel.com - Justpadel.com

Björn Borg Classic Print Sweatshirt Mallard Green

€6995
Maat

Tento produkt si můžete zakoupit v našich obchodech

Bruba Sport (Etten-Leur) - Není k dispozici

Wilkin Sports (Tilburg) - Není k dispozici

Van Helvoort Sport (Vught) - Není k dispozici

Planet of Sports (Eindhoven) - Není k dispozici

Austria Sport (Amsterdam) - Není k dispozici

Björn Borg Classic Print Sweatshirt Mallard Green

Mallard Green is de groene kleurweg van dit artikel, bij Björn Borg kleurcode GN112. Het is een gedempt, naar salie neigend groen. De TENNIS CLUB-opdruk op de borst is hier in gebroken wit uitgevoerd, net als de kleine tennisbalprint achter in de nek; bij de Tofu-uitvoering van hetzelfde artikel is die nekprint juist blauw.

Voor wie is de Björn Borg Classic Print Sweatshirt Mallard Green geschikt?

Björn Borg voert dit artikel onder Heren, in de categorie Sweaters, binnen de lijn Borg. Het merk koppelt het niet aan een specifieke sport.

Hoe zit de Björn Borg Classic Print Sweatshirt Mallard Green?

Björn Borg classificeert dit model als relaxed fit, terwijl het merk in de eigen omschrijving spreekt van een regular fit. De mouwen zijn lang. De ronde hals, de manchetten en de taille zijn geribd, waardoor de sweater op die punten aansluit terwijl de rest los valt. Björn Borg publiceert voor dit artikel geen afwijkend maatadvies; raadpleeg de maattabel voor de exacte maten.

Van welk materiaal is de Björn Borg Classic Print Sweatshirt Mallard Green gemaakt?

De sweater is gemaakt van 100% katoen in french terry, een weefsel met lusjes aan de binnenkant. Wassen op 40 graden met gelijke kleuren, niet bleken, niet chemisch reinigen, niet in de droger, strijken op lage temperatuur en niet over de opdruk strijken.

De Björn Borg Classic Print Sweatshirt Mallard Green op en naast de baan

Op de borst staat een grote opdruk met de tekst TENNIS CLUB en een tennisbal.

  • Značka
    Björn Borg
  • Kolekce
    2026
  • Věk
    Senioři
  • Pohlaví
    Pánské
  • Střih
    Relaxed fit
  • Typ produktu
    Mikina
Herenmodel draagt het donkergroene Bjorn Borg Classic Print Sweatshirt met groene broek
Björn Borg

Björn Borg Classic Print Sweatshirt Mallard Green

€6995
  • Typ produktu
    Mikiny
  • Značka
    Björn Borg
  • Pohlaví
    Pánské
  • Kolekce
    2026
  • Barva
    Green
  • Materiál
  • Maat

    • S
    • M
    • L
    • XL
    • XXL
    Zobrazit produkt