Head Club Pants W Navy
Head Club Pants W Navy - XS Zboží bylo objednáno a bude odesláno, jakmile bude opět skladem.
Nelze načíst dostupnost pick-upu
Tento produkt si můžete zakoupit v našich obchodech
Tento produkt si můžete zakoupit v našich obchodech
Bruba Sport (Etten-Leur) - Není k dispozici
Wilkin Sports (Tilburg) - Není k dispozici
Van Helvoort Sport (Vught) - Není k dispozici
Planet of Sports (Eindhoven) - Není k dispozici
Austria Sport (Amsterdam) - Není k dispozici
Head Club Pants W Navy
De Head Club Pants W in Navy is de donkerblauwe uitvoering van deze damestrainingsbroek. Het witte HEAD-logo zit op de heup en is het enige contrast op een verder volledig egale broek. Tegenover het antracietgrijs is dit de versie die aansluit op de rest van de blauwe Head-clublijn.
Voor wie is de Head Club Pants W Navy geschikt?
HEAD omschrijft de Club Pants als de broek voor de warming-up, de cooling-down en gewoon voor dagelijks comfort. Donkerblauw is daarbij de gebruikelijke verenigingskleur en de logische keuze wanneer je club in blauw speelt.
Hoe zit de Head Club Pants W Navy?
HEAD geeft deze broek een regular fit, door het merk omschreven als een veelzijdige, comfortabele pasvorm die de balans houdt tussen bewegingsvrijheid en een natuurlijk, atletisch silhouet. Het klassieke ontwerp laat genoeg ruimte om er een korte broek onder te dragen, en de tailleband is elastisch.
Van welk materiaal is de Head Club Pants W Navy gemaakt?
HEAD geeft polyester op als materiaal en omschrijft de stof als sneldrogend en vochtafvoerend. De broek is uitgevoerd met MXM, voluit Moisture Transfer Microfibre: zweet wordt naar het oppervlak van het materiaal verplaatst en daar efficient afgevoerd. Een exacte procentuele samenstelling publiceert HEAD voor dit model niet.
De Head Club Pants W Navy op en naast de baan
Ritsen bij de enkels maken dat je de broek uittrekt zonder je schoenen uit te doen. Dat is precies het detail waardoor je hem tijdens de warming-up aanhoudt en er vlak voor de eerste game zo uit stapt.
-
Značka
-
Kolekce
-
Věk
-
Pohlaví
-
Střih
-
Typ produktu
Dodací lhůty
- Objednávky zadané v pracovní dny do 22:00 hod. budou odeslány ještě týž den.
- Objednávky zadané po 22:00 hod. budou zpracovány následující pracovní den.
Snažíme se dodržet dodací lhůtu 1–3 pracovní dny. U objednávek v Nizozemsku zajišťují doručení naši přepravní partneři DHL nebo PostNL, v Belgii pak BPost. Vynakládají maximální úsilí, aby vám objednávku doručili co nejrychleji.
Poštovné
- Objednávky do 75 €: 4,95 € za doručení v Nizozemsku a Belgii.
- Objednávky v hodnotě 75 € a více: doprava zdarma.
Po dokončení objednávky obdržíte e-mail s kódem Track & Trace, pomocí kterého můžete snadno sledovat svou zásilku až do doručení.
Mezinárodní zásilky
Ano, to je možné! Justpadel zasílázbožído celého světa. Poštovné a dodací lhůty pro mezinárodní zásilky se liší podle země a jsou jasně uvedeny při dokončování objednávky.
Vrácení zboží
Objednali jste si něco, co vám úplně nevyhovuje, nebo chcete produkt vyměnit či vrátit? Žádný problém!
Do 14 dnů od obdržení objednávky můžete nahlásit, že chcete produkt vrátit. Po nahlášení máte dalších 14 dnů na to, abyste produkt skutečně zaslali zpět.
Dbejte na to, aby byly produkty nepoužité, nepoškozené a v původním obalu. Vždy si také uschovejte doklad o vrácení zboží, dokud vaše vrácení nezpracujeme.

