Wilson Intrigue Tour Padel White/Bosphorus | Obuv | Justpadel.com - Justpadel.com

Wilson Intrigue Tour Padel White/Bosphorus

€10995 Doporučená cena: €15995
Maat

Tento produkt si můžete zakoupit v našich obchodech

Bruba Sport (Etten-Leur) - Není k dispozici

Wilkin Sports (Tilburg) - Není k dispozici

Van Helvoort Sport (Vught) - Není k dispozici

Planet of Sports (Eindhoven) - Není k dispozici

Austria Sport (Amsterdam) - Není k dispozici

Wilson Intrigue Tour Padel White/Bosphorus

Wilson Intrigue Tour Padel je padelová verze první výkonnostní obuvi, kterou společnost Wilson biomechanicky navrhla přímo pro dámskou nohu. Díky kombinaci lehké konstrukce, vynikající přilnavosti a odolných materiálů nabízí tato obuv vše, co potřebujete k tomu, abyste se během intenzivních výměn pohybovali s plnou jistotou. Ve verzi White/Bosphorus je svršek v barvě slonové kosti, s tmavě zeleným odstínem Bosphorus na polstrovaném límci, na štítku s nápisem TOUR a jako úzký pruh podél švu podrážky. Celá vnější podrážka je provedena ve stejné zelené barvě, uprostřed podrážky se nachází bílé okénko s logem Wilson.

Pod chodidlem se nachází tlumicí systém SwiftStep: jádro z superkriticky pěněného materiálu zajišťující odpružení, obklopené pevnější vnější vrstvou, která drží nohu na místě při bočních pohybech. Uvnitř je vstřikovaná torzní deska z TPU, která stabilizuje botu v podélné ose. Prodyšný svršek se skládá z jednovrstvé technické síťoviny UltraShield s dodatečnou ochranou v oblastech náchylných k opotřebení, díky čemuž jsou vaše nohy během hry pohodlné a dobře odvětrané. Podpůrný systém FootFrame obepíná střední část chodidla a patu jako vnitřní klec a společně s tvarem paty přizpůsobeným pro ženy zajišťuje pevné a ergonomické uchycení při rychlých bočních pohybech. Odolná gumová podrážka Duralast s profilem Optimum Grip je speciálně navržena pro padelové kurty. Model váží přibližně 337 gramů ve velikosti US 8,5.

Pro koho je model Wilson Intrigue Tour Padel White/Bosphorus vhodný?

Boty Wilson Intrigue Tour Padel jsou vhodné jak pro začínající, tak pro pokročilé hráčky padelu, které hledají pohodlnou a stabilní obuv. Boty podporují rychlé změny směru a poskytují velkou jistotu jak při tréninku, tak při zápasech. Kombinace reaktivního tlumení a pevné konstrukce se dobře hodí pro hráčky, které tráví hodně času u sítě a neustále mění směr.

Jaká je velikost bot Wilson Intrigue Tour Padel White/Bosphorus?

Střih je přizpůsoben dámské noze, má střední šířku, nízký nárt a užší patu. Bota sedí na délku normálně: objednejte si svou obvyklou velikost. Pokud máte širokou nohu nebo se nacházíte mezi dvěma velikostmi, bude vám vyhovovat o půl čísla větší velikost. Není nutné boty nejprve rozchodit.

Mají boty Wilson Intrigue Tour Padel White/Bosphorus extra tlumení?

Ano. Mezipodešev SwiftStep se superkritickou pěnou tlumí nárazy a zároveň vrací energii, díky čemuž se bota i přes svou silnou podrážku jeví jako sportovní. Pevnější vnější vrstva zabraňuje propadání tlumení při bočním zatížení. Díky tomu se tento model řadí do špičkové kategorie z hlediska tlumení nárazů a zvyšuje pohodlí během dlouhých zápasů, aniž by se stal čistě komfortní obuví.

Stabilita a přilnavost modelu Wilson Intrigue Tour Padel White/Bosphorus

Vstřikovaná torzní deska z TPU a podpůrný systém FootFrame omezují torzi a udržují střední část chodidla na místě při prudkých zastaveních. Gumová směs Duralast byla vybrána pro svou odolnost proti opotřebení a zajišťuje vynikající přilnavost na všech běžných površích pro padel. Profil Optimum Grip s kulatými styčnými plochami v přední části chodidla a v patě umožňuje otáčení ve všech směrech, aniž by se podrážka zachytávala. Díky tomu je model Wilson Intrigue Tour Padel vynikající volbou pro hráčky padelu, které hledají spolehlivou a odolnou obuv na padel.

  • Značka
    Wilson
  • Kolekce
    2026
  • Věk
    Senioři
  • Pohlaví
    Dámy
  • Střih
    Normální
  • Tlumení
    Vysoká
Wilson Intrigue Tour padelschoen in wit met groen, zijaanzicht buitenkant
Wilson

Wilson Intrigue Tour Padel White/Bosphorus

€10995 Doporučená cena: €15995

Wilson Intrigue Tour Padel White/Bosphorus

Wilson Intrigue Tour Padel je padelová verze první výkonnostní obuvi, kterou společnost Wilson biomechanicky navrhla přímo pro dámskou nohu. Díky kombinaci lehké konstrukce, vynikající přilnavosti a odolných materiálů nabízí tato obuv vše, co potřebujete k tomu, abyste se během intenzivních výměn pohybovali s plnou jistotou. Ve verzi White/Bosphorus je svršek v barvě slonové kosti, s tmavě zeleným odstínem Bosphorus na polstrovaném límci, na štítku s nápisem TOUR a jako úzký pruh podél švu podrážky. Celá vnější podrážka je provedena ve stejné zelené barvě, uprostřed podrážky se nachází bílé okénko s logem Wilson.

Pod chodidlem se nachází tlumicí systém SwiftStep: jádro z superkriticky pěněného materiálu zajišťující odpružení, obklopené pevnější vnější vrstvou, která drží nohu na místě při bočních pohybech. Uvnitř je vstřikovaná torzní deska z TPU, která stabilizuje botu v podélné ose. Prodyšný svršek se skládá z jednovrstvé technické síťoviny UltraShield s dodatečnou ochranou v oblastech náchylných k opotřebení, díky čemuž jsou vaše nohy během hry pohodlné a dobře odvětrané. Podpůrný systém FootFrame obepíná střední část chodidla a patu jako vnitřní klec a společně s tvarem paty přizpůsobeným pro ženy zajišťuje pevné a ergonomické uchycení při rychlých bočních pohybech. Odolná gumová podrážka Duralast s profilem Optimum Grip je speciálně navržena pro padelové kurty. Model váží přibližně 337 gramů ve velikosti US 8,5.

Pro koho je model Wilson Intrigue Tour Padel White/Bosphorus vhodný?

Boty Wilson Intrigue Tour Padel jsou vhodné jak pro začínající, tak pro pokročilé hráčky padelu, které hledají pohodlnou a stabilní obuv. Boty podporují rychlé změny směru a poskytují velkou jistotu jak při tréninku, tak při zápasech. Kombinace reaktivního tlumení a pevné konstrukce se dobře hodí pro hráčky, které tráví hodně času u sítě a neustále mění směr.

Jaká je velikost bot Wilson Intrigue Tour Padel White/Bosphorus?

Střih je přizpůsoben dámské noze, má střední šířku, nízký nárt a užší patu. Bota sedí na délku normálně: objednejte si svou obvyklou velikost. Pokud máte širokou nohu nebo se nacházíte mezi dvěma velikostmi, bude vám vyhovovat o půl čísla větší velikost. Není nutné boty nejprve rozchodit.

Mají boty Wilson Intrigue Tour Padel White/Bosphorus extra tlumení?

Ano. Mezipodešev SwiftStep se superkritickou pěnou tlumí nárazy a zároveň vrací energii, díky čemuž se bota i přes svou silnou podrážku jeví jako sportovní. Pevnější vnější vrstva zabraňuje propadání tlumení při bočním zatížení. Díky tomu se tento model řadí do špičkové kategorie z hlediska tlumení nárazů a zvyšuje pohodlí během dlouhých zápasů, aniž by se stal čistě komfortní obuví.

Stabilita a přilnavost modelu Wilson Intrigue Tour Padel White/Bosphorus

Vstřikovaná torzní deska z TPU a podpůrný systém FootFrame omezují torzi a udržují střední část chodidla na místě při prudkých zastaveních. Gumová směs Duralast byla vybrána pro svou odolnost proti opotřebení a zajišťuje vynikající přilnavost na všech běžných površích pro padel. Profil Optimum Grip s kulatými styčnými plochami v přední části chodidla a v patě umožňuje otáčení ve všech směrech, aniž by se podrážka zachytávala. Díky tomu je model Wilson Intrigue Tour Padel vynikající volbou pro hráčky padelu, které hledají spolehlivou a odolnou obuv na padel.

Maat

  • 36
  • 36 2/3
  • 37 1/3
  • 38
  • 38 2/3
  • 39 1/3
  • 40
  • 40 2/3
  • 41 1/3
  • 42
  • 42 2/3
Zobrazit produkt