Wilson W Velocity Pleated Short Navy | Justpadel.com - Justpadel.com

Wilson W Velocity Pleated Short Navy

€5995 Doporučená cena: €7995
Maat

Tento produkt si můžete zakoupit v našich obchodech

Bruba Sport (Etten-Leur) - Není k dispozici

Wilkin Sports (Tilburg) - Není k dispozici

Van Helvoort Sport (Vught) - Není k dispozici

Planet of Sports (Eindhoven) - Není k dispozici

Austria Sport (Amsterdam) - Není k dispozici

Wilson W Velocity Pleated Short Navy

De W Velocity Pleated Short combineert een wijd uitvallende plisserok met een ingebouwde binnenbroek. In Navy is het geheel diep marineblauw, met een geribde tailleband waarin een witte en een donkere streep zijn meegeweven; op de foto's is dat gestreepte bandje het enige contrast tegen het effen blauw. Op de voorste plooi zit een klein wit Wilson-logo.

Voor wie is de Wilson W Velocity Pleated Short Navy geschikt?

Dit model is er voor speelsters die de val van een tennisrok willen met de bedekking van een short eronder. Op de productfoto's is te zien hoe een bal in de zak van de binnenbroek wordt meegedragen, zodat je tijdens een servicebeurt je tweede bal bij je houdt.

Hoe zit de Wilson W Velocity Pleated Short Navy?

Onder de geplisseerde buitenlaag zit een aansluitende binnenbroek met een balzak; op de platte productfoto is die binnenbroek los te zien. De brede geribde tailleband sluit hoog op de taille aan en houdt het geheel op zijn plek. Wij hebben voor dit model geen maatadvies van Wilson kunnen terugvinden. Twijfel je tussen twee maten, raadpleeg dan de maattabel van Wilson voor dames.

Van welk materiaal is de Wilson W Velocity Pleated Short Navy gemaakt?

De buitenlaag is een licht weefsel dat de plooival vasthoudt en bij het draaien meebeweegt; de binnenbroek is van een gladder, aansluitend materiaal. Wilson publiceert voor dit model geen materiaalsamenstelling en geen technische specificaties, dus we nemen hier alleen op wat op de productfoto's zichtbaar is.

De Wilson W Velocity Pleated Short Navy op en naast de baan

Op de baan is marineblauw met een wit topje de meest klassieke combinatie. Daarbuiten draag je het model als plisserok bij een eenvoudig shirt.

  • Značka
    Wilson
  • Kolekce
    2026
  • Pohlaví
    Dámy
  • Typ produktu
    Kraťasy
Donkerblauwe Wilson Velocity plisseshort met hand in de zijzak
Wilson

Wilson W Velocity Pleated Short Navy

€5995 Doporučená cena: €7995
  • Typ produktu
    Kraťasy
  • Značka
    Wilson
  • Pohlaví
    Dámy
  • Kolekce
    2026
  • Barva
    Dark Blue
  • Materiál
  • Maat

    • XS
    • S
    • M
    • L
    • XL
    Zobrazit produkt