Head Motion Pro Padel Woman White/Lavender
Head Motion Pro Padel Woman White/Lavender - 36 Er genbestilt og afsendes, så snart varen er på lager igen.
Det var ikke muligt at indlæse tilgængeligheden for afhentning
Køb dit bat i vores butikker
Køb dit bat i vores butikker
Bruba Sport (Etten-Leur) - Ikke tilgængelig
Wilkin Sports (Tilburg) - Ikke tilgængelig
Van Helvoort Sport (Vught) - Ikke tilgængelig
Planet of Sports (Eindhoven) - Ikke tilgængelig
Austria Sport (Amsterdam) - Ikke tilgængelig
Head Motion Pro Padel Woman White/Lavender
De Head Motion Pro Padel Woman is de damesuitvoering van de eerste padelschoen die Head samen met zijn profspelers ontwikkelde. In deze White/Lavender zit vrijwel het hele bovenwerk in wit mesh en zitten de kleuraccenten in de details: een indigoblauw HEAD-logo op de zijkant en op de hiellus, lichtgroene lipjes langs de veters en een zacht lavendelkleurige tussenzool die onder het wit door loopt. Ook de buitenzool is licht gehouden, met een lichtgeel vlak onder de voorvoet.
Voor wie is de Head Motion Pro Padel Woman White/Lavender geschikt?
Head bouwde de Motion Pro samen met zijn profspeelsters als eerste schoen die puur voor padel is ontworpen. Het uitgangspunt is beweging in 360 graden: de schoen moet zijwaarts en achterwaarts net zo goed werken als vooruit. Het zoolprofiel is daarvoor ontwikkeld met Mondo, de officiële baanleverancier van de World Padel Tour, en is bedoeld om in alle richtingen grip te geven.
Hoe is de pasvorm van de Head Motion Pro Padel Woman White/Lavender?
De schoen heeft een volledig elastische sokconstructie die de voet bij het aantrekken omsluit, zodat hij nauwsluitend zit zonder dat je hem extra hoeft aan te snoeren. Head publiceert voor dit model geen eigen maatadvies; raadpleeg daarom de maattabel voordat je bestelt.
Bevat de Head Motion Pro Padel Woman White/Lavender extra demping?
In de tussenzool zit DynaFoam, een lichtgewicht en zeer responsief schuim dat met kleine luchtcellen is opgebouwd. Head geeft aan dat die opbouw langer meegaat dan een conventionele EVA-tussenzool. Het bovenwerk is van ademend mesh en in de middenvoet zit een geventileerd koelsysteem dat de voet koel moet houden.
Stabiliteit en grip van de Head Motion Pro Padel Woman White/Lavender
De stabiliteit komt uit drie dingen tegelijk: een TPU-schank onder de middenvoet, een versterkt bovenwerk en Lateral Control+, waarmee Head de schoen bij zijwaartse belasting op zijn plaats houdt. Het padelspecifieke zoolprofiel laat daarbij gecontroleerd glijden toe op kunstgras.
-
Mærke
-
Kollektion
-
Alder
-
Køn
-
Pasform
Leveringstider
- Bestillinger, der afgives på hverdage inden kl. 22.00, afsendes samme dag.
- Bestillinger, der afgives efter kl. 22.00, behandles den følgende arbejdsdag.
Vi tilstræber en leveringstid på 1-3 hverdage. For ordrer i Nederlandene foregår leveringen via vores forsendelsespartnere DHL eller PostNL, og til Belgien via BPost. De gør deres yderste for at levere din ordre så hurtigt som muligt.
Forsendelsesomkostninger
- Bestillinger under 75 €: 4,95 € for levering i Nederlandene og Belgien.
- Bestillinger på 75 € eller mere: gratis forsendelse.
Når du har afsluttet din bestilling, modtager du en e-mail med en Track & Trace-kode, som du nemt kan bruge til at spore din pakke indtil levering.
Ja, det kan du! Justpadelsendertil hele verden. Forsendelsesomkostninger og leveringstider for internationale forsendelser varierer fra land til land og vises tydeligt ved kassen.
Returnering
Har du bestilt noget, der ikke helt lever op til dine forventninger, eller ønsker du at ombytte eller returnere et produkt? Ingen grund til bekymring!
Du kan inden for 14 dage efter modtagelse af din bestilling angive, at du ønsker at returnere produktet. Når du har givet besked herom, har du yderligere 14 dage til faktisk at returnere produktet.
Vær opmærksom på, at produkterne skal være ubrugte, ubeskadigede og i den originale emballage. Gem altid kvitteringen for returforsendelsen, indtil vi har behandlet din retur.




