Head Club 25 Jacket W Navy
Head Club 25 Jacket W Navy - XS is nabesteld en wordt verzonden zodra het weer op voorraad is.
Kon pick-up beschikbaarheid niet laden
Koop dit product in onze winkels
Koop dit product in onze winkels
Bruba Sport (Etten-Leur) - Niet Beschikbaar
Wilkin Sports (Tilburg) - Niet Beschikbaar
Van Helvoort Sport (Vught) - Niet Beschikbaar
Planet of Sports (Eindhoven) - Niet Beschikbaar
Austria Sport (Amsterdam) - Niet Beschikbaar
Head Club 25 Jacket W Navy
De Head Club 25 Jacket W in Navy is de enige uitvoering van dit damesjack zonder wit. Het lichaam is van kraag tot zoom donkerblauw en het contrasterende inzetstuk op de voorzijde is hier in grijs gehouden, waardoor de zijpanelen als een smalle lichtere baan langs het lichaam lopen. Dat maakt dit de rustigste kleur van de vier.
Voor wie is de Head Club 25 Jacket W Navy geschikt?
Deze kleur is bedoeld voor speelsters die een clubjack zoeken dat ook los van de vereniging draagbaar is. Omdat er geen tweede kleurvlak in zit, leest het jack minder als sporttenue dan de tweekleurige varianten. HEAD heeft de Club 25 uitdrukkelijk ontworpen om op en naast de baan gedragen te worden, en in effen donkerblauw komt dat het duidelijkst uit.
Hoe zit de Head Club 25 Jacket W Navy?
HEAD geeft dit damesmodel een regular fit, door het merk omschreven als een veelzijdige, comfortabele pasvorm die de balans houdt tussen bewegingsvrijheid en een natuurlijk, atletisch silhouet. Elastische boorden aan de zoom, de mouwen en de kraag sluiten het jack af en houden het tijdens het spelen op zijn plek. De 1-weg SAB-rits heeft aan de bovenzijde een kinbescherming, zodat de rits niet in je hals schuurt.
Van welk materiaal is de Head Club 25 Jacket W Navy gemaakt?
HEAD geeft polyester op als materiaal en voert dit jack met MXM, voluit Moisture Transfer Microfibre: zweet wordt naar het oppervlak van het materiaal verplaatst en daar efficient afgevoerd, zodat de stof snel weer droogt. Aan de binnenzijde van het lichaam en de mouwen zit een ademende mesh voering die voorkomt dat je oververhit raakt. Een exacte procentuele samenstelling publiceert HEAD voor dit model niet.
De Head Club 25 Jacket W Navy op en naast de baan
De twee steekzakken sluiten met een rits, zodat je telefoon, sleutels of clubpas blijven zitten terwijl je beweegt. Doordat de stof donker is en snel droogt, blijft dit jack er ook na een intensieve sessie verzorgd uitzien, wat het de meest praktische keuze van de vier maakt.
-
Merk
-
Collectie
-
Leeftijd
-
Geslacht
-
Pasvorm
-
Product Type
Leveranstider
- Beställningar som görs på vardagar före kl. 22.00 skickas samma dag.
- Beställningar som görs efter kl. 22.00 behandlas nästa arbetsdag.
Vi strävar efter en leveranstid på 1–3 arbetsdagar. För beställningar i Nederländerna sker leveransen via våra fraktpartner DHL eller PostNL, och för Belgien via BPost. De gör sitt yttersta för att leverera din beställning så snabbt som möjligt.
Fraktkostnader
- Beställningar under 75 €: 4,95 € för leverans i Nederländerna och Belgien.
- Beställningar på 75 € eller mer: gratis frakt.
När du har slutfört din beställning får du ett e-postmeddelande med en Track & Trace-kod, med vilken du enkelt kan spåra ditt paket fram till leveransen.
Internationella leveranser
Ja, det går bra! Justpadel levererar över hela världen. Fraktkostnaderna och leveranstiderna för internationella leveranser varierar beroende på land och visas tydligt vid utcheckningen.
Returer
Har du beställt något som inte helt uppfyller dina förväntningar, eller vill du byta eller returnera en produkt? Ingen fara!
Du kan meddela att du vill returnera produkten inom 14 dagar efter att du har mottagit din beställning. Efter att du har meddelat detta har du ytterligare 14 dagar på dig att faktiskt skicka tillbaka produkten.
Se till att produkterna är oanvända, oskadade och i originalförpackningen. Spara alltid kvittot på returfrakten tills vi har behandlat din retur.

